27 Eylül 2014

Gold Teknoloji Marketleri Param 15 Günden Beri İade Edilmedi

10 Eylül'de almış olduğum 199 tl lik üründe genel bir problem olduğundan dolayı mağaza zorda olsa ürünü 11 eylülde geri aldı ve pos cihazı ile işlem yapıldığından dolayı 1 haftaya paranız iade edilecek denildi. Ayın 22'si oldu ve denilen aynen şu idi, işlemleriniz tamam en geç 3 iş günü içerisinde paranız hesabınızda denildi ve dün 5 - 10 kere zarla zorlada ulaşsam.

Denilen şu idi "slibiniz okunmadığından dolayı yeni gönderdik." Ben bu yetersizliğin kurbanı olmak zorundayım? İade edilmeyen miktar çok büyük bir miktar olmayabilir fakat herkesin alacağı vereceği var. Gün içerisinde iş temposunda bir kenara koyup haftamın yarısını telefon ve banka görüşmeleriyle geçirmek zorunda mıyım ben yada benim durumumda olan herkes?

Hakkı 617 Okunma

Cevaplar

  • Hakkı02 Ekim 2014

    Herkeze Yazılan standart cevaplarla çözüm üretilmediğini kendim bizzat görmüş durumdayım 11 eylül 2014 te yapılan iade 2 ekim 2014 tarihi dahil halen iadem yapılmamıştır. Konu için pos işlemi yapılan bankanın genel müdürlüğüne kadar hızlandırma için faks çekmiş bulunmaktayım defalarca görüştüm. Şu an benim anladığım şudur : Gold bayram öncesi benim paramı haciz etmişçesine bekletmekte ve gözümdeki değeri değersiz bir sanalpazar dan öteye geçemez ! tebrikler 199 tl yi yatıramayan Gold Bilgisayar A.Ş !

  • Gold Teknoloji Temsilcisi27 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön