20 Ocak 2014

Gold Teknoloji Marketleri Para İadesi Yapmıyor

15.12.2013 tarihinde Mardin şubesinden aldığım Sony Xperia Z cep telefonunun bozuk olduğunu tespit ettim. Para iadesi için 17.12.2013'te garantiye yolladım. 23 iş günü geçmesine rağmen bana hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Bu süre zarfı içinde haftada 1-2 kez firmayı ve garanti servisini aramama rağmen benimle ilgilenecek kimseye ulaşamadım.


17.01.2014 tarihinde mağazaya gittiğimde ürünün gelmediği ve bilgilerinin olmadığını söylediler. Baskılarım üzerine genel merkezden ürünün değişiminin onaylandığını, istersem de hediye çeki alabileceğimi söylediler. Bu zaman zarfında bana yapılan muameleden sonra bu firmayla daha fazla muhatap olmamak için yasal hakkım olan para iadesi istedim, reddettiler.

Fatih 137 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön