28 Nisan 2015

Gold Teknoloji Marketleri Mağazası Çekmeyen Telefonu Değiştirmiyor!

Eşime yaklaşık 8 ay önce Ankara Ankamall Alışveriş Merkezi Gold Teknoloji Marketleri Mağazası'ndan satın almış olduğumuz Samsung markalı cep telefonunda çekim sorunu bulunmaktadır. Satın almayı izleyen süreç defalarca teknik servise bırakılıp alınmasına rağmen sorun çözülememiş olup firma sorumluları tarafından telefonun yeni ve sorunsuz bir örneğiyle değiştirilmesi talebi de olumsuz karşılanmaktadır.


Ürünü satarken büyük övgüler ve güvence vaatleri ile satan mağaza görevlileri düzelmek bilmeyen sorun karşısında çözüm üretemedikleri gibi büyük bir rahatlık ile tüketici mahkemesine başvurma yöntemini bize sundular. Bu konuda gereken ne ise yapılmasını son kez talep ediyorum Gold Teknoloji Marketleri.

Önder 348 Okunma

Cevaplar

 • Gold Teknoloji Temsilcisi13 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Cihazınızın incelenmesi yönünde mağazamızdan destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Önder28 Nisan 2015

  En son 14:55 itibariyle müşteri hizmetleri ile görüşme sağlandı. Hızlı bir geri dönüş olması umutlandırdı bakalım devamı nasıl gelecek?

 • Gold Teknoloji Temsilcisi28 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır. Gün içerisinde tekrar arayacağız. Dilerseniz sizde bize ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi28 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön