25 Haziran 2013

Gold Teknoloji Marketleri Kutu İçeriği Farklı Çıktı!

Sipariş etmiş olduğum TV içerisinden pilleri takılmış, üzerinde kullanım izi olan kumanda çıktı, hediye olarak belirtilen aktif 3d gözlük yerine tv modeli ile uyumlu olmayan ucuz pasif 3d gözlük gönderilmiş. Ayrıca kurulum için verilen numaraya bakan kimse yok.

Mustafa 79 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa03 Temmuz 2013

  Şikayetlerden çıkan Ders: Gold denen firma bozuk, arızadan iade, kullanılmış, teşhir malı ürün gönderebilir, başka bir ürün gönderebilir, hatta boş kutu da gönderebilir. Kaç bilinmeyenli denklem oldu bu ben sayamadım da.

 • Mustafa28 Haziran 2013

  Gerekli kontrol ne demek?

 • Mustafa25 Haziran 2013

  Faturada belirtilen modelden başka bir gözlük gönderildi. Üstelik TV ile uyumlu değil, ne konntrolü yapılacak merak ediyorum, Gelen gözlüklerin iade alınıp yerine fatura içeriğinde belirtilen 2 adet aktif 3d gözlüklerin gönderilmesi gerekmez mi?

 • Gold Teknoloji Temsilcisi25 Haziran 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürünü orijinal kutusu ve tüm aksesuarları birlikte eksiksiz olarak fatura ekinde yurtiçi kargo ile GOLD BİLGİSAYAR OTOMASYON , dikkatine göndermeniz durumunda gerekli kontroller sağlanıp tarafınıza dönüş yapılacaktır. Ürün kargo bedeli Yurtiçi gönderi no verildiği takdirde tarafımızdan karşılanmaktadır YURTİÇİ GÖNDERİ NO:215257534 ADRES: ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 1 CADDE NO:13 YUKARIDUDULLU – ÜMRANİYE Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön