06 Haziran 2015

Gold Teknoloji Marketleri Kullanılmış, Ambalajı Olmayan İçinde Pil Takılı Ve Nano Alıcısı Olmayan Ür

05.06.2015 tarihinde Gold Teknoloji Marketleri üzerinden satın almış olduğum KB Logitech k400 k. Touch klavye 920 ürün elime ulaştığımda paketi açtığımda ürünün ambalajında ve jelatin olmadığını üstüne üstelik ürünün içinde pil takılı ve nano alıcısının olmadığını fark ettim madem kullanılmış ürün göndereceksen nano alıcısını koysaydınız, sıfır ürün olarak satın almış olduğum ürünün kullanılmış olduğunu gördüm ilk ve son alışverişim olmuş oldu.

Egemen 299 Okunma

Cevaplar

 • Egemen'in Teşekkür Mesajı18 Haziran 2015

  Mağduriyet gidermekle olmaz bu işler özür amaçlı puan veya yakıt çeki gönderebilirlerdi vatan bilgisayarın yaptığı gibi fakat sadece ürünü değiştirdiler bu da bir şey dir.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi10 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili tarafınıza telefonla ulaşılmış olup, yeni ürününüz kargoya verilmiştir.En kısa zamanda adresinize ulaştırılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi09 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır. Gün içerisinde yeni ürününüz kargoya verilecektir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi09 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürünü incelenmesi yönünde tarafımıza geri göndermeniz talep edilmiştir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi08 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır. Gün içerisinde tekrar arayacağız. Dilerseniz ürünü firmamıza geri gönderim sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi06 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön