15 Ocak 2015

Gold Teknoloji Marketleri Kırık TV Gönderdi

Çankırı Çerkeş ilçesine gönderilmek üzere Gold Teknoloji Marketleri'dan LG 32lb582v 100Hz HD Uydu Smart LED ürünü sipariş verdik. 99 gün sonra bize geldi. Getiren firma Yurtiçi Kargo. Çankırı ilçesi olmamıza rağmen ürün (yl) Ankara isimli şubeden gelmiş. Ürün kırık çıkınca Gold kargo ile işi halletmemizi istiyor. Kargo 200 km uzakta olan (yl) Ankara şubesine elden dilekçe vermemizi istiyor. Yani iş ortada kaldı. Kimse işi çözmüyor. Bizim muhatabımız Gold olmasına rağmen ödemesini yaptığımız ürünün yenisini ne zaman alabileceğimiz belli değil. Ürün sağlamsa şanslısınız. Eğer arızalı ise bir ömür o ürünün peşinden koşmak zorunda kalacaksınız.

Şenol 1.276 Okunma

Cevaplar

  • Şenol17 Ocak 2015

    hiçbir ilerleme olmadı. 17 günlük mağduriyetimiz uzayarak devam ediyor. Pazartesi günü tüketici hakem heyetine başvuracağız.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi15 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Konu hakkında firmamıza göndermiş olduğunuz rapor incelenmektedir. İşleminiz sonuçlandığında tekrar tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi15 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön