28 Mart 2015

Gold Teknoloji Marketleri Kaskolu Telefona Yan Sanayi Parça!

09.03.2014 tarihinde kasko yaptırarak Gold Teknoloji Marketleri Real İzmit şubesinden iPhone 5S aldım. Telefonumda meydana gelen tahribatlardan dolayı 04.02.2015 yılında Gold Teknoloji Marketleri Real İzmit şubesine telefon arıza giderimi için teslim ettim, fakat telefonum devamlı yanlış yerlere giderek bana dönüş ancak aşağı yukarı 20 Mart'ta ulaştı. Fakat telefonumun bütün parçaları yan sanayi ürünle değiştirilerek geldi!


Kaskolu bir ürünün orijinal parça dışında değiştirildiğinden, ayrıca yasal süreden çok sonra telefonum bu şekilde geldiği için kabul etmeyeceğimi belirttim. Telefonumu geri verdim hala firma konu hakkında ısrarcı ve mağduriyetimi düzeltmeyeceklerini belirtiyorlar ciddi bir mağduriyet yaşadım şuan telefonum yok.

Türkan 357 Okunma

Cevaplar

 • Türkan02 Aralık 2015

  Gold İstanbul'dan eray bey arayıp konu tekrar ona ilettiğimde yaklaşım tarzı ve gerçekten hakkaniyetli davranıp mağdur olduğumu kabul etmesinden dolayı gold yeni telefon verdi o yüzden özellikle eray bey e çok teşekkür ederim

 • Türkan'ın Teşekkür Mesajı02 Aralık 2015

  Mağduriyetim giderilmiştir teşekkür ederim

 • Türkan31 Mart 2015

  Vermiş olduğunuz hediye çeki piyasa değeri 2,000 TL olan telefonumun neredeyse yarısına tekabül ediyor normal şartlarda bu kadar mağduriyet yaşamasam dahi kaskolu olduğu için her şekilde bu muafiyetten faydalanabilirdim fakat ben bunu istemedim telefonumun orijinal parça ile değişmesini talep ettim fakat siz hem 2 ay bekletip hem de yan sanayi ürünle değiştirip gönderdiniz şuan hala mağduriyetim devam ediyor

 • Gold Teknoloji Temsilcisi30 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Cihazınız için Vip koruma paketiniz kullanılmış olup, hediye çekiniz verilmiştir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi28 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön