05 Mart 2015

Gold Teknoloji Marketleri Kaskolu Telefon!

2014 Haziran ayında Gold Teknoloji Marketleri'ne 5 Küçükyalı şubesinden aldığım S4 telefonum alırken farklı ifadelerle kasko yaptırmam konusunda değiştirme (kırılır ya da zarar görürse) yapılacağını beyan ederek satış yaptılar.


Ancak Şubat 2015 tarihinde zarar gören telefonumu bu şubeye götürdüm elime bir telefon numarası tutuşturdular. Değişim yapmadıklarını bir firmayla anlaştıklarını tamir yaptıracaklarını tamir azami 30 iş günü beklemem gerektiğini daha sonra belki değiştireceklerini bu değişimi de yarı fark ödeyerek yapacaklarını, kısacası yıldırma politikasıyla yıldırılarak işi yokuşa sürüyorlar.


Sözleşmemde tamir edileceği de yazmadığı halde tamir seçeneğinde diretiyorlar.

Savas 346 Okunma

Cevaplar

 • Gold Teknoloji Temsilcisi18 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Cihazınızın incelenmesi yönünde Aig Sigortaya yönlendirmeniz gerekmektedir. Yetkili birimden tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi10 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili gün içerisinde tarafınıza telefonla dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Savas09 Mart 2015

  Teşekkürler gold sorunumu çözmediğin için teşekkürler gold sizi daha iyi tanıma fırsatı verdiğiniz için. Teşekkürler teşekkürler

 • Savas09 Mart 2015

  Firma inceleme süreci telefonumun garantisi bitincemi sonuçlanacak yoksa burada boşunamı şikayet bildırıyoruz. Bu bir firma taktiğimidir.? ?

 • Gold Teknoloji Temsilcisi05 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön