29 Eylül 2014

Gold Teknoloji Marketleri İade Almıyor

26/09/2014 tarihinde Eskişehir Espark AVM'deki Gold 'tan Samsung Note 3 marka telefon aldım. Aldığımda satıcı D*** Hanım telefonu elime vermeden açıp sorun yok deyip kutuya geri koyup teslim etti. Daha sonra sim kartı bile takmadan eve gelince power tuşunda problem olduğunu farkettim.


Ertesi gün daha 24 saat geçmeden aynı mağazaya geri dönüp iade talep ettiğimde bana bunun asla mümkün olmadığını, servise göndereceklerini bunun ise 30 günü geçeceğini, kesinlikle buradan çıktığında telefonda böyle bir sorun olmadığını iddia ettiler. Haklarımı bildiğimi ve telefonun parasını iade etmek zorunda olduklarını söylememe rağmen beni Eskişehir'deki Samsung servisine yönlendirdiler.

Oğuz 684 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi30 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Mağazamız tarafından sıfır ürünün satışı yapılmıştır. Mağazamızda ürünü açıp kontrol edilerek teslim alınmaktadır. Ertesi gün cihazınızda sorun olması nedeniyle mağazamıza başvuruda bulunulmuştur. Bunu da servise gitmeden anlayamayız. Fiziki olarak satın alınan ürünlerde bir saat sonra dahi iade etme hakkı yok yasal olarak bulunmamaktadır. Bu nedenle ürünün servis noktasına gönderilip kullanıcıdan kaynaklı ya da üretimden mi hatalı olduğunun tespiti sağlanabileceği iletilmiştir.Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi29 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır.Tarafınıza gün içerisinde telefonla geri dönüş sağlanacaktır.İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi29 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön