22 Aralık 2014

Gold Teknoloji Marketleri Garantiye Gönderilen Ürünün Heryeri Çizilmiş.

Garantiye dokunmatiği çalışmadı için gönderdiğim Ainol Novo 7 Flame tabletime garanti kapsamında işlem yapılıp, sorun giderilmiş. Bunun için öncelikle teşekkür ederim fakat; 1 buçuk yıldır ekranında jelatinle kullanıp en ufak çiziğe karşı koruduğum tabletimin ekranını, garantiye verirken sorun olmasın, kusur bulmasınlar diye jelatinini çıkartıp gönderdim.

Fakat hangi aşamadaki arkadaşın sorumsuzluğu bilmiyorum fakat kutu içeriğine güzelce yerleştirip sabitlediğim tabletim, tamir görüp elime geçtiğinde ekranında onlarca derin çizik vardı. Hiçbir şekilde tabletimde bu kadar çizik yoktu ben verirken!

Okan 414 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi22 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Konu hakkında tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir. 1 ay sonra gelen cihaz çizik şikayeti ile ilgili maalesef destek veremiyoruz. Yetkili servis noktasıyla görüşme yapmanız gerekmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi22 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön