18 Eylül 2014

Gold Teknoloji Marketleri Garantili Ürünüm Tamir Edilmiyor!

Gold Teknoloji Mağazalarından yaklaşık iki yıl kadar önce bir Samsung cihaz aldım ve yakın zamanda cihazımda şarj olmama problemi ortaya çıktı.Bataryamı harici cihazda şarj edebilmeme rağmen telefonda şarj edemiyordum.Ama batarya dışarıda şarj olduktan sonra bir problem yaşamadan cihazımı kullanabiliyordum fakat şimdi servisten iletilene göre güya cihazım sıvı teması nedeniyle çalışmıyormuş ve ekrana görüntü gelmiyormuş.Bunun için 123 TL ücret ödemem gerekliymiş.Bataryayı şarj etme dışında hiçbir sorun yaşamama rağmen servisin garantisi bitmek üzere olan cihazımı yapmamasını ve başka sorunlar öne sürmesini asla kabul etmiyorum.Bunları bana yaşattığı için de Gold'a teşekkür ediyorum.

Adnan 251 Okunma

Cevaplar

 • Gold Teknoloji Temsilcisi22 Eylül 2014

  Değerli Müşterimiz, Cihazdaki sıvı temasından dolayı oluşan hasar resmi ektedir. Kullanılan aksesuar hem kopuk hem de bu model cihaza uyumlu değildir. Cihazın tamiri için anakarta işlem yapılması gerekmektedir. Konu ile ilgili tarafınıza bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi19 Eylül 2014

  Değerli Müşterimiz, Cihaz servis noktasına arızasının giderilmesi için gönderim yapılmış. Cihaz incelendiğinde sıvı teması tespit edilmiştir. Kullanıcıdan kaynaklı bir durumdur. Teknik olarak sorunların tamamıyla giderilmesi için servis parça değişimi ön görmüştür. Bu nedenle onarım bedeli talep edilmektedir. Rapor talebiniz için yetkili birime bilgi verilmiştir. Bu konuda tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Adnan18 Eylül 2014

  Lütfen bir çözüm bulunsun.Cihazı ilk aldığım çevremden sen ne yaptın niye oradan aldın,garantide problem yaşıyorsun hep gibi beni endişeye sevk eden bir sürü şey duydum.Ve sonunda cihazım bozuldu,korktuğum başıma geldi.Garanti süresinin son zamanlarında çalışır halde teslim ettiğim ürünün ekranına görüntü gelmediği ve sıvı teması olduğu;bu nedenle 123,00 TL ücretin ödenmesi gerektiğini duymak sinirlerimi bozdu.Sizden ricam cihazımla ilgili bana beyan edilen sıvı teması gibi hususların bir teknik rapor halinde bana iletilmesidir.Çünkü garanti süresi içindeki cihazımın yapılmaması için bir art niyet olduğunu düşünüyorum ve bana iletilecek bilgi belge doğrultusunda yasal cezai ve hukuki yollara müracaat etmek istiyorum.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi18 Eylül 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön