08 Şubat 2014

Gold Teknoloji Marketleri Beni Zarara Uğrattı

Gold bilgisayardan iPhone5 telefon almıştım. Telefon 6 ayı doldurmadan arızalandı. Gold Bilgisayar'a gittim. Telefonu servise verdim. Aradan 20 gün geçti cevap gelmedi. Mağazaya uğradım. Telefonumu almaya geldim dedim. Mesaj göndereceğiz dediler. Ben de gelmedi dedim.

Telefonun tamir olmadığı söylendi. Bende bana buna dair yazı verin hukuki yollara başvuracağım dedim. Aradan 5 dakika geçmedi telefonu hemen getirdiler. Telefonu teslim aldım. Aradan 30 dk. geçmedi arızalandı. Hemen geri mağazaya gittim bana verilen cevap tekrar arıza kaydı girelim oldu. Daha sonra zamana ihtiyacım olduğu için mecbur sigorta kullandım ve 500 TL zararım oldu.

Mustafa 117 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa08 Mart 2014

  çok merak ediyorum mağaza ile görüşme yapıldı mı acaba

 • Mustafa08 Mart 2014

  ne mağazaları ne de genel merkezi hiç bir fayda sağlamayan bir kurum.

 • Mustafa08 Mart 2014

  10 şubatta bilgilendirme yapılacaktır diye geri dönüş yapıldı fakat 10 marta yaklaştık bir haber verilmedi. tlf la da maille de dönüş yapılmadı

 • Mustafa21 Şubat 2014

  Sakın GOLD BİLGİSAYARdan hiçbir şey ALMAYIN. Hiçbir dönüş yapılmadı hala

 • Mustafa11 Şubat 2014

  BU MESAJ ( şikayetinizde belirtmiş olduğunuz... tlf ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır ) BANA ZATEN İLETİLMİŞTİ. Başka mesaj gnderilmedi sanırım değil mi?

 • Gold Teknoloji Temsilcisi10 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, ESS ELEKTRONİK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön