02 Nisan 2013

Gold Teknoloji Marketleri Aynı Sipariş İçin Kredi Kartımdan İki Kez Ücret Aldı!

Gold'dan iki ay kadar önce alışveriş yaptım. Bu alışverişimde kredi kartımdan iki kez çekim yapıldı. Gold müşteri hizmetlerini üç kez aradım ücret iade edilecek diye oyalandım. Sonra 6 kez e posta gönderdim, bu e postalarda da oyalanmaya devam edildim.


Aradan uzun bir süre geçmesine ve Gold ücretimi iade edeceğini her defasında söylemesine rağmen, söylenen hiş bir zaman gerçekleştirilmedi. Gold ücreti iade etmemek için bir şekilde oyalamaya devam etmektedir.


Kredi kartımdan yanlışlıkla çekilmiş olduğuna inanmak istediğim paranın iade edilmesini ve Gold'un bu şekilde güvenilirliğini devam ettirmesini istiyorum.

C.harun 182 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu ile ilgili tarafınıza telefonla bilgi verilmiş olup,iadeniz hesabınıza sağlanmıştır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

  • Gold Teknoloji Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön