08 Ocak 2015

Gold Teknoloji Marketleri Ayıplı Mal Her Defasında Servise Gidip Geri Geliyor!

Sony Eurasia xperia go telefonum servise 5 defa gitti fakat yine kamera çalışmıyor, kararıyor. Şarjı çok az dayanıyor. Sadece mesaj çekiyorum diğer hiçbir işlemi yapamıyorum. Şarjı hemen bitiyor telefon kendiliğinden kapanıyor.

Çiğdem 1.427 Okunma

Cevaplar

 • Gold Teknoloji Temsilcisi16 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Çiğdem15 Ocak 2015

  Telefonumu iki haftadır kullanıyorum eskisinden daha kötü sizler bu şekilde ürünlerinizi sattıktan sonra içiniz rahat ise ben hakkımı helal etmiyorum. Telefon daha fazla kasılıyor daha sık şarj bitiyor kamera çoğu zaman simsiyah ekran görüntülerini aldım bilmem daha size neyi ispat edebilirim.

 • Çiğdem15 Ocak 2015

  kesinlikle gold teknoloji mağazalarından bir daha kesinlikle hiçbir ürün satın almam aslada tavsiye etmem. Sizlerde alacaksanız bir kere daha düşünün derim.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi08 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Konu hakkında servisiniz tarafından size dönüş yapılmış ve cihazın incelenmesi talep edilmiştir. Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi08 Ocak 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön