08 Ocak 2015

Gold Teknoloji Marketleri 1000 TL ve Üzeri Alışverişe Bonus Vermiyor

21/12/14 de Aydın form AVM de bulunan mağazasından 1399 TL bilgisayar aldım. Satış temsilcisi garanti bonus karta 1000 TL ve üzeri alış verişlerinizde 100 TL bonus veriyoruz dedi. Bir işlem yapmamıza gerek var mı dedim hayır kesinlik ile bir işlem yapmayın dedi. Bonus 06/01/2015 de yüklenecek dedi. 06/01/2015 tarihinde bonus yüklenmeyince Garanti Bankası'nı aradım böyle bir bonus yok dedi.

Aydın AVM aradım bilmiyoruz dediler. Gold Teknoloji Marketleri müşteri hizmetlerini aradım. Şikayet mektubu oluşturalım biz size döneceğiz dediler. 07.01.2015 tarihinde müşteri hizmetleri aradı bonus yüklendi dedi kullanabilirsiniz dedi. Kontrol için bankaya aradım böyle bir bonusumun olmadığını söyledi.

Tc 437 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi08 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizle ilgili tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir. Bonus yüklemesi hesabınıza bankanız tarafından sağlanmıştır. Bankanız tarafından firmamıza bu yönde bilgi verilmiştir. Tekrar bankanız ile görüşmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi08 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön