23 Aralık 2015

Gold Teknoloji Kusurlu Ürün

20.11.2015 tarihinde Gold Teknoloji markete 2 adet aspiratör siparişi verdim. 22.11.2015 tarihinde 2 adet sinema bileti geldi, bunların içinden aspiratörlerin faturaları çıktı. 24.11.2015 tarihinde aspiratörler kargo şirketince belgesiz olarak tarafıma getirildi.


Kutuyu açtığımda 2 adet aspiratörden 1 tanesinin cam kısmında ve motor kısmında kırıklar vardı. Kargo şirketince tutanak tutturup geri gönderdim. O zamandan sonra firma müşteri hizmetlerini 5 kez aramama rağmen ürün hakkında net bir bilgi verilemedi. Serviste olduğu söylendi, bana geri dönüleceği söylendi. Şu zamana kadar geriye dönüş olmadı. 22.12.2015.

Mustafa 99 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı24 Aralık 2015

    İlgilerinden dolayı Gold teknoloji markete ve konuyla bizzat ilgilenen, ve süreç hakkında beni bilgilendiren ipek hanıma çok teşekkür ederim.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi24 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefon ile bilgi verildi.Müşteri memnuniyeti için 1 defalığına mahsus ürün değişimi yapılıp ürününüz yarın kargo birimine sevk edilecektir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi23 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön