06 Ocak 2016

Gold Teknoloji Arızalı Ürün

Bozulan kulaklığım için Altunizade de müdürlüklerine gittim. Ürünü teslim almıyorlar. Gümüş Suyun da bir yere kendimiz yollayacakmışız. Böyle hizmet mi olur?

Mert 111 Okunma

Cevaplar

 • Gold Teknoloji Temsilcisi06 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefon ile bilgi verilmiştir.Garanti belgesi satıcı firma tarafından verilememektedir bizde mevcut değildir.Ürün kutusu içerisinde olur garanti belgenizi kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Mert06 Ocak 2016

  Tarafıma doldurulmuş garanti belgesinin yollanmasını rica ederim. İthalatçı firma belgesiz yapmıyor. Teşekkürler

 • Gold Teknoloji Temsilcisi06 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefon ile bilgi verilmiştir.Belirtmiş olduğunuz mağazamız kapanma aşamasında olduğu için ürününüz mağazamız aracılığı ile servise gönderilmemiştir.Garanti belgesinde bulunan yetkili teknik servisine başvurabilir ya da yakınınızda bulunan Gold Mağazasına teslim edebilirsiniz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi06 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön