14 Ağustos 2015

Gold Teknoloji Vip Protect Yanıltması!

Gold PC den aldığım LG G3 marka cep telefonumu satış danışmanı M. beyin yoğun ısrarları sonucu 100 TL fazladan ödeyerek Vip Protect sigorta yaptırdım. 3 gün sonra telefonumu cebimden düşürmek saiki ile ekranını çatlattım dokunmatiği sağlam ve çalışır şekilde Gold PC ile görüşerek telefonumu servise gönderdim 1 hafta sonra aradığımda telefonumun panelinin bozuk olduğunu bana 419 TL hediye çeki göndereceklerini beyan ettiler. Her ne kadar panelinde (dokunmatiği) sıkıntısı olmadığını sadece ekran camının değişimini istediğimi beyan ettiysem de bana 2 ay sonra tekrar bozulur bu nedenle servis cam değiştirmiyor yasal haklarınızı kullanabilirsiniz dendi.

Sema 156 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün onarımı sağlıklı olmayacağı için ve sözleşmenizde de onarım yapılamayacak durumlarda hediye çeki tanımlanmaktadır. Sözleşme gereği size destek sağlanmaktadır. Tarafınıza verilen hediye çekini kullanabilirsiniz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön