30 Temmuz 2015

Gold Teknoloji Vip Kasko ve Ürün Ekran Hasarı.

iPhone 6 plus telefon aldım. Telefonu aldığım esnada telefonu kasko yaptırmam konusunda ısrarcı şekilde yaklaşıldı. Bende kasko içeriğini dinledim ve aslında aldığım telefona değeceğini düşünerek kabul ettim. 350 TL'de ödeme alındı. Ekranım kırıldı (bende istemezdim) yarın yıllık izne çıkacak olmama rağmen telefonum hala gelmedi. 10 iş günü oldu, her aradığımda 20 iş günü yasal süreçten bahsediliyor.

Yasal süreci biliyoruz elbette ki. Aldığım telefon ve üstüne verdiğim kasko tutarının karşılığı bu mudur. Nerede özel hizmet? 20 iş günü bekleyecek isem ben bunu zaten her türlü yaptırırdım? Pazarladığınız, öve öve bitiremediğiniz hatta zorladığınız vip kaskonuzun arkasında durun.

Gözde 299 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi31 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınız için servisteki teknik işlemleri sonuçlanmış olup, tarafınıza teslim edilmiştir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gözde 30 Temmuz 2015

    Acil olarak ilgilenilmesini rica ediyorum. Lütfen pazarladığınız urun ve hızmetlerın arkasında durun. Yarın sehırdısına çıkıyorum ve hala telefonun onarım surecı devam edıyor. Alt tarafı ekran değişecek 10 gündür neyın oyalaması?

  • Gold Teknoloji Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön