Gold Teknoloji Vip Kasko ve Ürün Ekran Hasarı.

Gözde A. |

iPhone 6 plus telefon aldım. Telefonu aldığım esnada telefonu kasko yaptırmam konusunda ısrarcı şekilde yaklaşıldı. Bende kasko içeriğini dinledim ve aslında aldığım telefona değeceğini düşünerek kabul ettim. 350 TL'de ödeme alındı. Ekranım kırıldı (bende istemezdim) yarın yıllık izne çıkacak olmama rağmen telefonum hala gelmedi. 10 iş günü oldu, her aradığımda 20 iş günü yasal süreçten bahsediliyor.

Yasal süreci biliyoruz elbette ki. Aldığım telefon ve üstüne verdiğim kasko tutarının karşılığı bu mudur. Nerede özel hizmet? 20 iş günü bekleyecek isem ben bunu zaten her türlü yaptırırdım? Pazarladığınız, öve öve bitiremediğiniz hatta zorladığınız vip kaskonuzun arkasında durun.

Etiketler :

Ek Garanti Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  14:46

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınız için servisteki teknik işlemleri sonuçlanmış olup, tarafınıza teslim edilmiştir.


  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gözde A.
  30 Temmuz
  17:50

  Acil olarak ilgilenilmesini rica ediyorum. Lütfen pazarladığınız urun ve hızmetlerın arkasında durun. Yarın sehırdısına çıkıyorum ve hala telefonun onarım surecı devam edıyor. Alt tarafı ekran değişecek 10 gündür neyın oyalaması?

 • 30 Temmuz
  16:27

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.