31 Ağustos 2015

Gold Teknoloji ve Vip Protect Hikayeleri.

Ankamall Gold mağazadan yaklaşık 8 ay önce telefon aldım. Çalışanın ısrarıyla vip protect kasko yaptırdım. Kaskoyu yaptırırken bana'abi istersen sinirlen duvarda parçala paranı iade ediyorlar; 'diye zorla yaptırdılar ve 1 sene içinde koşulsuz şartsız iade edip paramı yine hediye çeki olarak alabileceğimi söylediler.

Yaklaşık 1 ay önce telefonum düştü ve üzerine de taş düştü. İnşaat işiyle uğraştığım için şantiyede her türlü durumla karşılaşıyoruz. Zaten yaptırma amacım da buydu. Telefonla arayıp hasar kaydı yaptılar, nasıl oldu diye sorunca düştü dedim ve konu kapandı. Daha sonra yolladım, 1 hafta sonra aradılar, detayını anlatınca düşmemiş kasıt var dediler ve iade yok. Gold biz karışmayız diyor.

Çağrı 366 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı31 Ağustos 2015

    ''abi sevgiline sinirlenirsen duvara at parçala paranı yine de alırsın'' diyen gold çalışanı ve kasti olduğu için vermiyoruz diyen siz. Kasti olduğunu da siz söylüyorsunuz. Demek ki telefon kırılsa dahi sizin istediğiniz kadar kırılmak zorunda. her şeyden ziyade gold mağazası telefonu bize verin iade edin direk çek olarak verelim diye taahhütte bulunmuştu. Vazgeçin insanları kandırmaktan.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefon ile bilgi verildi.Ürününüze kasti olarak zarar vermiş olduğunuz için sigorta kapsamında onarım ve hediye çeki size verilmesi mümkün değildir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön