17 Aralık 2015

Gold Teknoloji Ürün Temin Etmiyorlar Ve Para İadesi Etmiyorlar!

11.12.2015 tarihinde aldığım ürünü beş gün boyunca bekletip tedarik edemiyoruz diye iptale zorladılar. Parayı 2-7 gün içinde vereceğiz diyorlar. Bu sitede bu şekilde sayısız şikayet var. Gold internet üzerinden olmayan ürünler satarak insanların parasını alıp o parayı çok geciktirmeli iade ederek ya da hiç etmeyerek kullanıyor. Siz hangi kanuna dayanarak benim elime dahi geçmeyen satışı gerçekleşmeyen ürünün para iadesi için beni 7 gün bekleteceğinizi söylüyorsunuz? Benim paramı şu an kendi hesabınıza kullanıyorsunuz ve yaptığınız hakısız kazxanç. Ben ürünü almadım bile, iptal edildi. Paramın iadesini hemen almak istiyorum kanunen ödemeyi geciktirmek gibi bir hakka sahip değilsiniz.

Nesligül 86 Okunma

Cevaplar

  • Gold.com.tr Temsilcisi17 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefon ile bilgi verildi.Ödeme iadesi 17.12.2015 tarihinde yapılmıştır.2-7 gün içerisinde ödemenizi bankanızdan kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold.com.tr Temsilcisi17 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön