Gold Teknoloji Ücret İadesi!

Gökhan Ç. |

100 TL indirim kampanyasıyla almış olduğum cep telefonunu stoklarda olmadığı bahanesiyle göndermediler. Farklı bir rengini göndermelerini istediğimde ise hiçbir rengi yok dediler ancak bana olmadığını söyledikleri ürünü internetten satış yapmaya hala devam ediyorlardı.

Asıl sorunum 04/12/2015 tarihinde iptal edilen ürünün para iadesinin hala yapılmamış olması. Defalarca konu hakkında sistemleri üzerinden mesaj yazdım ve müşteri hizmetlerini arayarak onlara da sözlü olarak sorunumu bildirdim ancak 12 gün geçmesine rağmen hala para iadesi yapılmış değil. Şikayetimin bildirilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Online İade/Değişim Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  10:17

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınıza telefon ile bilgi verildi.Ödeme iadeniz 16.12.2015 tarihinde yapılmıştır. 2-7 gün içerisinde ödemenizi bankanızdan kontrol edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gökhan Ç.
  16 Aralık
  16:56

  Saat 17.00 oldu ancak hala gold dan geri dönüş olmadı.

 • Gökhan Ç.
  16 Aralık
  10:22

  12 gündür aynı cevapları alıyorum. Anlayış kalmadı artık. Beni mağdur ettiniz ve gereğini yapmanızı bekliyorum.

 • 16 Aralık
  10:20

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.