23 Nisan 2016

Gold Teknoloji Üç Aydır Tamir Yapılamadı!

6 ay önce almış olduğum teşhir ürünü kapalı sıfır bir ürün almak istediğim halde Gold mağazalarında hiçbir şekilde sıfır ürün bulunmamaktaydı resmen mecbur bırakıldım Apple tablet arızalandı. Apple servisine götürdüğümde ise garantisini dolduğu söylendi fakat faturam var nasıl olur dedim yapamayacaklarını söylediler. Cihaz 2 yıl önce açılmış ve demo bir ürünmüş bana birkaç aylık olduğu söylendi ben burada kandırılmış oldum. Almış olduğum mağazaya götürdüm halledeceklerini söylediler fakat 3 aydır tamir yapılamadı ve hiç bir şekilde tarafıma dönüşte yapılmadı. Ödemiş olduğum paramın iadesini istiyorum bundan sonra asla Gold mağazalarından asla alışveriş yapmayı düşünmüyorum asla.

Şengül 1.675 Okunma

Cevaplar

  • Şengül 02 Mayıs 2016

    Şikayetimin üzerinden bir hafta geçti hâlâ sorun cozulmedi parça eksik parça bekleniyor diyorsunuz ne parcaymis kaç aydır temin edilemedi Apple bana cihazın yenisi ile değişimini söylüyor siz parça değişiyor sunuz hem de aylardır insanları kandırıyor sunuz tebrik ederim çok iyi görev yapıyor sunuz o parça ne işe söyleyince ben size bulup getireyim bu bayan halimle tebrikler gold teknoloji gorevinizi çok güzel yerine getiriyor sunuz

  • Şengül 23 Nisan 2016

    İlginiz için teşekkür ederim para iadesi veya bana sıfır tablet iadesi yaparsanız sevinirim aksi takdirde yasal hakkımı kullanacağım.

  • Gold Teknoloji Müşteri Temsilcisi23 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön