Gold Teknoloji Teslimat Problemi!

Noyan E. |

27.01.2016 tarihinde Gold Teknoloji Marketleri'nin internet sitesi www.gold.com.tr üzerinden gerçekleştirdiğimiz satın alım işleminin ardından ürünün teslim edilmemesi üzerine şikayet kaydı oluşturduk fakat geri dönüş gerçekleşmedi. 05.02.2016 tarihinde tekrar çağrı merkezini aradım ve ürünün teslim edilmediğini belirttim. Yapılan geri dönüş sonucu 27.01.2016 tarihinde gerçekleşen satın alımın 09.02.2016 tarihinde kargolanacağı ve bu tarihten sonra teslim işleminin yapılacağı belirtildi. Satın aldığımız uydu alıcısı henüz elimize ulaşmadığı için 27.01.2016 tarihinden beri televizyon izleyemediğimizi belirtmemiz ve mağduriyetimizi anlatmamıza rağmen istersek ürünü iptal edebileceklerini fakat başka bir işlem gerçekleştiremediklerini belirttiler. Nasıl bir sisteme sahip olduklarını anlayamadığım şirket nasıl olur da teslimatı 15 günden fazla bir sürede gerçekleştiremez?

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Şubat
  16:26

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınıza mağazamızdan telefon ile bilgi verilmiştir.Sipariş vermiş olduğunuz ürün mağazamız üzerinden adresinize gönderilecektir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 06 Şubat
  09:10

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.