29 Aralık 2015

Gold Teknoloji Telefon Durduk Yere Kapandı!

Gold Teknoloji Bursa Nilüfer şubesinden 29/08/2015 tarihinde aldığım Asus Zenfone 2 marka telefonumu durduk yere kapanması ve şarj almaması sorunu ile 06/11/2015 tarihinde Gold aracılığıyla servise gönderdim yazılım güncellendi, sorun giderildi açıklamasıyla ürün geri gönderildi fakat aynı şikayetle 18/11/2015 tarihinde tekrar gönderdim sorun görülemedi diye geri gönderdiler.3. olarak 22/12/2015 tarihinde telefonum aynı sorunu tekrar etti, tekrar servise gönderdim ve güncel yazılım yüklendi ve belirtilen sorun bu yazılımdan sonra görülmedi açıklamasıyla geri geldi ve tekrar aynı sorunu yaşıyorum.Ürünün para iadesini istiyorum aksi takdirde yasal işlemlere başvuracağım.

Umut 161 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi29 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefon ile bilgi verildi.Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis ürün iade ve değişime uygundur olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir.Dilerseniz ürünü tekrar yetkili servis firmasına gönderip şikayetinizi yetkili servis ile paylaşabiliriz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi29 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön