Gold Teknoloji Tedarik Edilemeyen Ürün!

Aslı Ş. |

25/01/2016 tarihinde 562****sipariş numarası İle aldığım ürün aradan 2 gün geçmesine rağmen "ürün tedarik ediliyor" aşamasını geçememiştir. Ürünün akıbetini sormak için aradığımda net bir tedarik bilgisi verilememiştir. Özetle ürünün ne zaman teslim edileceğini tıpkı benim gibi firma çalışanları da bilmemektedir. Yani firma stokta olmayan bir malı satmış, üstüne tedarik edememiş, müşteriye bilgi dönüşü yapmamış, müşteri aradığında da ne zaman teslim olur bilemeyiz tarzı gayriciddi bir anlayışla.Derhal para iadesi talebinde bulunduk.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  10:03

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır. Siparişinizin iptali sağlanmış olup iadesi tarafınıza yapılmıştır.2-7 gün içerisinde bankanızdan ödemenizi kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz sizde bize ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 27 Ocak
  16:21

  Değerli Müşterimiz,

  Sipariş vermiş olduğunuz ürün tedarikçi firmalarımızın stoklarında tükendiği için size gönderilememiştir.Ürün araştırılması yapıldığı için size bilgi verilmemiştir.Sizin talebiniz doğrultusunda iptal talebiniz finans birimine iletildi.En kısa sürede bakiye iadesi yapılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 27 Ocak
  15:54

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.