28 Temmuz 2015

Gold Teknoloji Tarafından Servise Giden Ürün Gelmedi.

Gold Teknoloji'den almış olduğumuz Samsung Galaxy S4 cihazımız arızalandığından dolayı Gold Teknoloji Marketleri Levent şubesine bırakılmıştır. Ancak aradan geçen kanuni süre olan 20 iş günü içerisinde cihazımız teslim edilmemiş, teslim edilmediği gibi Gold Teknoloji tarafından kimse bizimle iletişime geçmemiştir.

Benim amacım burada bu şikayeti yazıp bir şeylerin sonuçlanmasını beklemek değil insanları Gold Teknoloji Marketleri hakkında bilgilendirmektir. Ben zaten şirketimiz adına bugün ihtarname yazımızı göndermiş olacağım. Eğer yine sonuç alamazsam tüketici mahkemesine başvuruda bulunacağız.

Murat 321 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı12 Ağustos 2015

    Problemim çözüldü, gold bilgisayara hızlı dönüş için teşekkür ederim.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefonla bilgi verilmiştir. Yasal süreç aşımı servis noktası tarafından sağlanmıştır. Cihazınızın onarım işlemleri tamamlanmış olup, mağazamıza gönderilmiştir. Ürününüz ulaştığında size sms ile bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön