Gold Teknoloji Sorumsuz Firma!

Erhan Ç. |

Gold Teknoloji marketlerinin internet sitesi üzerinden almış olduğum ürün, 5 ay gibi bir süre sonra bozulmuştur. Garanti dahilin de firmaya gönderdiğim ürün, 2 ay sonra geldi. Ürünü teslim almadım tabi ki.

Herkesin de bildiği üzere bu tür ürünlerin tamir süresi 20 iş günüdür. Ben de bu süre içerisinde tüketici haklarına dilekçe verip şikayet te bulunmuştum zaten. Tüketici Mahkemesi sonuçlandı ve ben haklı bulundum. Tüketici Hakları'nın bana dediği, Gold Teknoloji marketi arayıp, paramı talepte bulunmamdı.

İnanır mısınız 3 gündür icra bölümüne bakan departman cevap vermiyor. Hayır sonuçlanmış bir dava, mahkeme sonucunu direk götürüp icraya vererek işlem başlata biliyorum. Sen zaten bunu ödeyeceksin. İcra masrafını da öde o zaman.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Online Ürün/Ü.Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan Ç.
  15 Haziran
  10:04

  bu şirkete kayyum atanmış, hERKESİN bilgisi olsun. beni aradılar, öDEMEMİ 2 ay'dan önce yapamayacaklarını belirttiler. ödeme yapmamak için bu da yeni bir yöntem galiba. bugün itibari ile avukat kanalı ile icra takibi işlemlerine başlıyorum. rezil ettiniz beni rezil

 • 13 Haziran
  16:11

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.