14 Mart 2016

Gold Teknoloji Sipariş İptali Sağlandı Ücret İadesi Yapılmadı.

27 Ocak 2016 tarihinde internet mağazasından satın aldığım LG televizyon temin edilemediği için siparişim iptal edildi. Fakat Şubat başında iptal edilen bu siparişe ait iade henüz gerçekleştirilmedi. Firma satış yapmaya devam ettiği halde ücret iadesine gelince kayyum atanmasını bahane ediyor. İflasını istediğini saklayan bu firma hala nasıl satış yapabiliyor? Almadığım ürünün ikinci taksitini ödemek üzereyim. Üstelik defalarca mesaj gönderdiğim ve aradığım firma 1 aya kadar iadenin gerçekleşeceğini söylüyor. Bu kadarına da pes diyorum artık.

Asuman 153 Okunma

Cevaplar

  • Gold.com.tr Temsilcisi20 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefon ile bilgi verilmiştir.Siparişinizin iptali yapılmış olup iadeniz 2-7 gün içerisinde hesabınıza yansımış olacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold.com.tr Temsilcisi14 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön