13 Ekim 2015

Gold Teknoloji Servis Süresi Problemi!

14.08.2015 tarihinde teknik problem nedeni ile servise gönderdiğim cihazım 26.08.2015 tarihinde servisten geri geldi. Fakat istediğim arıza onarılmadan sadece format atılıp bana teslim edildi. Cihazı hiç almadan aynı gün tekrardan servise gönderdim. Sonrasında yasal süreyi fazlasıyla aşmasına rağmen ne teknik servis (ritzy) ne de Gold Teknoloji İstanbul merkez olmak üzere ilgilenmedi.

Kimi arasam cihazdan bir haber. Bunca süre sonunda 12.08.2015 tarihinde Gold'a telefonum ulaştı ve ne hoş ki hala istediğim arıza onarılmamış ve üstüne üstün iç aksamında sıkıntısı olmayan telefonuma anakart değişimi yapılmış. Cihazı teslim almadım. Paramın iade edilmesini istiyorum. 1 ay daha mağdur kalamam.

Hüseyin 94 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi13 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön