Rüştü S. Teşekkür Mesajı

Gold Teknolijiye Ve İpek Hanıma Teşekkürler.

Gold Teknoloji Servis Raporuna Rağmen İadede Sıkıntı Çıkarıyor!

Rüştü S. |

Gold Teknoloji Kadıköy şubesinden aldığım cep telefonu aşırı ısınıyordu cihazı servise gönderdim iade talep ettim talebim kabul edildi. Bana servis raporu verildi üstünde iade yazmasına rağmen Kadıköy şubesi teknik servisinde çalışan eleman illede servisle görüşeceğini söyledi.

Saat 19:00'da
servis mesai saati bittiği için yarın gelmemi söyledi, işimden dolayı kabul etmedim ama ısrar edince tamam dedim. Bugün aradığımda zar zor ulaştım ve şimdi de mail gönderdiğini ve servisten cevap beklediğini söyledi. Peki dün telefonla ulaşamayacağını söyledi. Şimdi mail nereden çıkıyor anlamadım. Sadece beni uğraştırmaktan oyalamaktan başka bir şey yapmıyor çalışanınız sorunumu çözün lütfen.

Etiketler :

Ürün İade Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rüştü S.
  15 Ekim
  21:58

  Gold Teknolijiye Ve İpek Hanıma Teşekkürler.

 • 13 Ekim
  10:04

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınıza telefon ile bilgi verildi.İade - değişim formunuz yetkili servis tarafından onaylanmıştır.İade işlemleriniz başlatılmıştır 7-10 gün içerisinde ödemenizi kontrol edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 07 Ekim
  13:13

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.