31 Ağustos 2015

Gold Teknoloji Sattığı Ürüne Garantiye Göndermek İçin Bile Sahip Çıkmıyor!

Almış olduğum General Mobile telefonunu garantiye göndermek için şubeye gittiğim de telefonu almadılar siz göndereceksiniz diye tepki aldım. Daha önce iki kere gönderdiğimi ilettim ama biz de böyle olmuyor diye cevap aldım. Böyle saçmalık görmedim parayı alırken hiç öyle davranmıyorlar.

Kaan 155 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi03 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefon ile bilgi verilmiştir.Ürününüz işlemleri tamamlanmış ve ürün size teslim edilmesi için kargo birimine teslim edilmiş ve kargo takip numarası size iletildi.Kargonuzu siz de takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Tarafınıza telefon ile bilgi verildi. Vip Protect ürünleri hazine müsteşarlığı tarafından yasaklandığı için son kullanıcımız tarafından Vip Protect birimine gönderilmektedir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön