Gold Teknoloji Para İadesi Yapılmadı!

Fatih D. |

Ben bu siteden: Gold Teknoloji Marketleri 'den 1218 TL'değerinde ürün aldım, ürün yaklaşık 20 gün kargoya verilmedi. Birkaç kez aramama rağmen durum değişmeyince ürünü iptal ettim fakat param iade edilmedi.

Bana söylenen iflas ertelemede bulunulmuş falan filan site sözleşmesinde yazan ürün iptali halinde aynı gün para iade edilir diyor, şirkete kayyım atanmış ve iflas sürecinde ama hala satış yapılıyor.

Etiketler :

Online Ödeme Online Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih D.
  21 Temmuz
  12:18

  arkadaşlar görüyorumki gold bilgisayar sadece beni dolandırmamış.. şirket iflas eşiğinde kayyım atanmış durumda ama hala satış yapılıyor.. ben 1 ay oldu ürün sipariş vereli iptal ettim satışı fakat param geri ödenmiyor sonnda gaz döküp yakacam kendimi

 • Fatih D.
  20 Temmuz
  16:15

  Daha önceden de konuyu yazmama rağmen sorun çözülmedi ben bu siteden alışveriş yaptım ürün elime geçmeden iptal ettim fakat parama el koyuldu nasıl bir sistem ben anlamış değilim benim param bu firmada fakat geriye alamıyorum bu dolandırıcılık değil mi ben internet sitesinde yazan: iptal işlemlerinde para aynı gün yatar. Yazısına güvenerek alışveriş yaptım herkesi uyarıyorum paranızı kaptırmayın... .

 • Fatih D.
  19 Temmuz
  11:41

  Ben bankamla görüştüm bir referans numarası verdiler bununla işlem yapıp iade sağlasınlar dediler. Yardımcı olabilir misiniz.

 • 19 Temmuz
  11:18

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.