24 Kasım 2015

Gold Teknoloji Olmayan Ürünleri Satıp Paramızı Alıkoyuyorlar!

1 Kasım 2015 tarihinde, 55164067 kodlu, iki adet Dell bilgisayar içeren siparişimi verdim. Şu anda 24 Kasım ve çağrı merkezini defalarca aramama rağmen ne bana geri dönüş yapan, ne durumla ilgili bilgilendirme yapan birine rastgelebildim. Sadece mesaj atacaklarını ya da arayacaklarını söylüyorlar.

Olay özetle şu: toplam 3 küsür bin lira parayı yaklaşık 1 aydır alıkoyan bu firma, stoksuz satış yaparak piyasadan para toplayıp likidite sağlıyor. "En fazla siparişi iptal ederiz" mantığıyla, yaptırımsızlığın hüküm sürdüğü bir ortamda müşterilerini "saf" yerine koyuyor!

Aykut 85 Okunma

Cevaplar

  • Aykut 08 Aralık 2015

    Herkese merhaba, 2 hafta önce buraya yazdıktan sonra nihayet geri arandım ve siparişim iptal edildi. 30 TL teselli ikramiyesi kazandım! Sonra ne mi oldu? Tam iki hafta geçti, kredi kartıma param iade olmadı ve Gold Teknoloji Marketleri 1 aydan fazladır paramı alıkoymaya devam etti. Hatta bugün itibariyle hala ediyor, bugün ben aramasam benimle yine muhatap olan, sorunu halleden kimse yok. Yıl olmuş 2016, uzay araçları Pluton'u gözetliyor, Türkiye'de hala maalesef iki tane sipariş yönetilemiyor, insanlar saf yerine koyuluyor.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi24 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön