01 Kasım 2016

Gold Teknoloji Ödeme İadesi...

2015 Ağustos'ta almış olduğum cihaz defalarca kez arıza vermesi sonucu tüketici hakkı kararı ile fatura tutarımın iade edilmesini rica ediyorum. İlginize ve geri bildirimlerinize şimdiden teşekkür ederim.

Seden 631 Okunma

Cevaplar

 • Seden 08 Kasım 2016

  Peki icraya başvurmalı mıyım? Ne zaman sonuçlanır bu süreç ya da bunun başka bir yolu var mıdır? Bilgi ricası ile, kolay gelsin.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi04 Kasım 2016

  Merhaba, Verilen bilgi doğrudur. Servisle görüşmeniz daha uygun olacaktır. Tedbir kararı bitene kadar maalesef biz iade konusunda yardımcı olamamaktayız. Saygılarımızla,

 • Seden 03 Kasım 2016

  Merhabalar, genel müdürlükte bulunan bayan kayyum atandığını ödemeyi yapamayacaklarını bildirdiler. Beni Ritzy teknik servise yönlendirdiler. Tüketici Hakem Heyeti Karar no.: 615-34 / 7622 Dosya no.: 5147 Yarın tarafınıza taranmış görseli paylaşacağım. İnceleme sonrası geri dönüşlerinizi beklemekteyim. Kolay gelsin.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi01 Kasım 2016

  Merhaba, Şirketimizde tedbir kararı bulunmaktadır. Tedbir kararı sonrasında işlem yapılabiliyor. Tüketici Hakem Heyeti kararı bize tebliğ olmuş ise gereken işlemler başlatılabilir. [email protected] ye konuyu iletebilirsiniz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön