Gold Teknoloji Müşteriye Hakaret Eden Bir Personel!

Yusuf A. |

29.09.2015 günü saat 21:30 civarı Gold Teknoloji'den 1 adet Conti ısıtıcılı termos ve bir adet Beko ekmek kızartma cihazı aldım. Termosun aşağı doğru tutulduğunda her defasında bir-bir buçuk yemek kaşığı su kaçırdığını gördüm.

Altunizade Gold mağazasında ürünü satan S**** adındaki kişiye bunu söylememe rağmen umursamaz tavrı sonucunda mağaza müdürü ile görüşmek istedim. Mağaza müdürünün yanında, müdürün tüm iyi niyet ve çözüm çabalarına rağmen terbiye kurallarını hiçe sayarak imalarda bulunması, kendisine ben askerim böyle şeylere tenezzül etmem dememe rağmen beni kavga için dışarıya çağırması, verin şunun parasını gitsin sözleri, şu tişört olmasa gösteririm sana sözü ve müşterinin üzerine yürümesi!

Etiketler :

Personel Davranışı Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  13:03

  Değerli Müşterimiz,

  Tarafınız aranmış olup ulaşılamamıştır. Dilerseniz sizde bize ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 01 Ekim
  09:17

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar .