Gold Teknoloji Marketleri'nin Vıp Servisi Tamirden Anlamıyor.

Nurhayat T. |

06/04/2014 tarihinde ekranı kırılan telefonumuzu VIP servise verdik. 25/04/2014 tarihinde geri aldığımız da ise kulaklık soket yeri boştu ekranın ışığını adeta fener gibi yansıtıyordu. Ayrıca telefonun değişen arka kapağı da orijinal değildi. Yani servis bir arızasını giderirken bir başka yerini bozuyor.

VIP servisi ise ekranın yapılıp yapılmadığını söylüyor bana. Ekran yapılmış ama telefonu kullanamıyorum. Telefonu iade edip parasını ya da yerine yeni bir telefon talep ediyorum. Mağdur durumdayım. 1 ay telefonun yapılmasını bekleyemeyeceğim. Benim artık Gold Teknoloji Marketleri'ne ve VIP servisine kesinlikle güvenim kalmadı.

Etiketler :

Ek Garanti Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurhayat T.
  05 Mayıs
  15:37

  Değerli Gold !!
  Ben zaten telefonu 25.04.2014 te 15 gün bekledikten sonra yapamadığınız bozuk telefonu Bursa Altıparmak mağazasına verdim,ordan da VIP servise 1 Mayıs ta ulaşmış telefon. Hala neyi beklediğinizi öğrenebilir miyim ??? Çözüm sunun insanlara,otomatik cevaplar yazacağınıza !

 • 05 Mayıs
  15:01

  Değerli Müşterimiz,

  Sigorta kapsamında cihazınızın işleminin yapılabilmesi için gönderim yapmanız talep edilmiştir. Konu ile ilgili teknik servis birimine bilgi verilmiştir. Tekrar tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Nurhayat T.
  05 Mayıs
  09:46

  Gold hala herhangi bir çözüm sunmadı.

 • 29 Nisan
  15:39

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz üzerine tarafınıza telefonla destek sağlanmıştır. Cihazınızı tekrar yetkili birimimize ulaştığında gerekli inceleme sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • 28 Nisan
  15:54

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr