Gold Teknoloji Marketleri'nin Servise Gönderdiği Telefonumun 2 Aydır Gönderilmedi

Bahar Ç. |

Tekirdağ Gold Teknoloji Marketleri'nden fiyat farkı ödeyerek vip sigortasını yaptırarak satın aldığım cep telefonum kısa bir süre sonra dokunmatik ekranı arıza yapınca Gold'un yönlendirdiği Teleservice cihazımı gönderdim. 20 iş günü sonrasında cihazım gelmeyince Tteleservice'yi aradım. Cihazımın yurtdışı kayıtlı olduğu arıza giderilmesi için 350 TL ödeme yapmamız gerektiği söylendi.

Gold'u arayıp durumu anlatınca cihazı bize gönderin biz servise gönderelim dediler. Telefonu Gold'a gönderdik onlarda Ess Elektronik'e göndermiş. 20 gün sonunda telefon bana geldiğinde cihaz açılmıyordu bile hiç kontrol etmeden göndermişler. Özellikle gidip mağduriyetimizi anlattık ilgilenmelerini rica ettik ancak telefonum 2 aydır hala serviste.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mart
  10:55

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr