19 Aralık 2014

Gold Teknoloji Marketleri'nin Müşteriye Verdiği Değer Sıfır...

Gold Market'ten aldığım Samsung S3 telefonun sürekli bozulması, Gold Market'in anlaşmalı olduğu pegasus servisinin arızayı gidememesi ve ürün değişimi yapmamasından dolayı çok mağdur durumdayım. 6 ay içinde tam 5 kere yolladım ama sürekli aynı arızalar tekrar ediyor. Gold Teknoloji Marketleri çalışanlarına bunu belirtmeme rağmen servis karar veriyor biz bir şey diyemeyiz diyerek en ufak bir yardımcı hareketleri yok.

Hiç umurlarında değil. Satış sonrası servis ve müşteri memnuniyeti diye bir şey yok. Gold Teknoloji Marketleri artık benim için bitmiştir. Hakkımı tüketici hakem heyetine başvuru yaparak aramaya karar verdim.

Hüseyin 1.351 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi05 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Kullanım kaynaklı yazılım sorunları servis noktası tarafından giderilmiştir. Çevresel darbeler ve çizikler ekran kartında arıza yaratmıştır. Garanti dışı kalan cihazınız için onarım bedeli talep edilmiştir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Hüseyin26 Aralık 2014

    Gold Teknoloji Marketleri marketin anlaşmalı olduğu Pegasus isimli servis 6 ay da 5 kere giden telefonu tamir edemeyince, değişim yapmamak için garanti dışı bıraktı. Hakkımı tüketici hakem heyetinde arayacağım. Bir daha Gold Teknoloji Marketleri market den çöp bile almayacagim ve herkesi bu konuda duyarlı olmasını ve bu yerlerden alışveriş yapmamalari konusunda uyarıyorum. .

  • Gold Teknoloji Temsilcisi19 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön