01 Kasım 2014

Gold Teknoloji Marketleri'nin Hizmeti Eksik.

İade ettiğim üründen alacaklı olduğum 18 TL'yi, Gold Teknoloji Marketleri firması parayı kıyıp da yatırım yapmadığı için, sisteme tanımlayamadılar. Herhalde 1980'lerden kalan sistemler kullanıyorlar. Ümraniye'deki yerlerini de şahsen gördüm. Oto sanayi deki araba servislerinin içi bile daha modern. Mecbur kaldım bir ürün aldım, onu bile yanlış gönderdiler. Şimdi alacağım var bir türlü çözemiyorlar. Bu durumun kanıtını resimlerde görebilirsiniz.

Murat 329 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi12 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, İade işleminiz 04.11.2014 günü hesabınıza yapılmıştır. Hesap bilgilerinizi kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Murat 11 Kasım 2014

    Cari alacak konusunu bir türlü çözemediler. En son olarak alacağım bedel kartıma iade edilecek bilgisi verildi. Hala bir işlem yapmadılar. Eksi puanlara devam.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi01 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön