22 Ağustos 2014

Gold Teknoloji Marketleri'nden Şikayetçiyim!

HTC One siyah cep telefonunu 15/07/2013'te Forum Mersin Gold şubesinden aldım. 15/07/2014'te bluetooth durduruldu hatası vermesi, güç tuşu bazen basmıyor, radyo çalışmıyor nedenleriyle fatura ile birlikte Tarsu Gold şubesine verdim. Servisten hiçbir şekilde bana geri dönüş yapılmamasına rağmen müşteri hizmetlerini telefonumla ilgili bilgi almak için aradım.

20 iş günü de geçtikten sonra telefonumun yenisiyle değişimini talep ettim. Müşteri hizmetleri ile görüşmemde 19/08/2014te yeni cihazla değişim yapılacağı söylendi.21/08/2014te eski telefonu bana vermeye çalıştılar. Cihazı teslim almadım. Değişim istedim. Sözünde durmayıp yeni telefon göndermeyip beni mağdur bırakan Gold'u kınıyorum.

Duygu 2.175 Okunma

Cevaplar

 • Duygu 08 Eylül 2014

  Garanti içindeki servis süresi 20 is gününü geçtiği için yenisini talep ettiğim telefon için tüketici haklarına başvurmam söylendi. Bilinçli bir tüketici olarak hakkımı arayacağım.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi01 Eylül 2014

  Değerli Müşterimiz, Cihazınızın anakart değişimi sağlanmış olup, mağazamıza gönderilmiştir. Servis noktasının vereceği karar doğrultusunda işlem sağlanmaktadır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Duygu 29 Ağustos 2014

  Buraya yazdıktan 1 gün sonra gerekli işlem için bilgilendirme yapacağız dediler bir daha aramadilar

 • Gold Teknoloji Temsilcisi22 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz; Tarafınıza telefon ile bilgi verilmiştir.Mağazamıza bırakmış olduğunuz şuan tarafımıza ulaşmamıştır.Ulaştığı takdirde gerekli kontroller yapılıp sonuçlandığında size bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi22 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön