Gold Teknoloji Marketleri'nden Şikayetçiyim!

Duygu G. |

HTC One siyah cep telefonunu 15/07/2013'te Forum Mersin Gold şubesinden aldım. 15/07/2014'te bluetooth durduruldu hatası vermesi, güç tuşu bazen basmıyor, radyo çalışmıyor nedenleriyle fatura ile birlikte Tarsu Gold şubesine verdim. Servisten hiçbir şekilde bana geri dönüş yapılmamasına rağmen müşteri hizmetlerini telefonumla ilgili bilgi almak için aradım.

20 iş günü de geçtikten sonra telefonumun yenisiyle değişimini talep ettim. Müşteri hizmetleri ile görüşmemde 19/08/2014te yeni cihazla değişim yapılacağı söylendi.21/08/2014te eski telefonu bana vermeye çalıştılar. Cihazı teslim almadım. Değişim istedim. Sözünde durmayıp yeni telefon göndermeyip beni mağdur bırakan Gold'u kınıyorum.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Duygu G.
  08 Eylül
  17:20

  Garanti içindeki servis süresi 20 is gününü geçtiği için yenisini talep ettiğim telefon için tüketici haklarına başvurmam söylendi. Bilinçli bir tüketici olarak hakkımı arayacağım.

 • 01 Eylül
  09:35

  Değerli Müşterimiz,

  Cihazınızın anakart değişimi sağlanmış olup, mağazamıza gönderilmiştir. Servis noktasının vereceği karar doğrultusunda işlem sağlanmaktadır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Duygu G.
  29 Ağustos
  19:17

  Buraya yazdıktan 1 gün sonra gerekli işlem için bilgilendirme yapacağız dediler bir daha aramadilar

 • 22 Ağustos
  11:12

  Değerli Müşterimiz;

  Tarafınıza telefon ile bilgi verilmiştir.Mağazamıza bırakmış olduğunuz şuan tarafımıza ulaşmamıştır.Ulaştığı takdirde gerekli kontroller yapılıp sonuçlandığında size bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • 22 Ağustos
  10:06

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.