Gold Teknoloji Marketleri'nden Alınan Telefonun Değişimini İstiyorum!

Ali B. |

Malatya AVM Gold mağazasından 17.11.2013 tarihinde HTC 500 Design marka telefon satın aldım. Fiyatının üzerine 100 tl yıllık değiştirme parası adı altında ödeme yaptım. Daha 3. günde şarj problemi yaşadım. Mağazaya gittiğimde konuyla gereğince ilgilenilmeden üstelik 100 tl ücret almadıklarını belirttiler. Garantiye gönderilen cihazımın sıfır cihaz ile değişmesini istiyorum. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim Personel Davranışı Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Nisan
  09:12

  Değerli Müşterimiz,

  Konu hakkında yetkili birime bilgi verilmiştir. Talebiniz üzerine tekrar size dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Ali B.
  01 Nisan
  18:43

  ben cihazla 2 aydır değişim sorunu yaşadım hakem heyetine başvurdum ancak henüz davayı kazanmama rağmen param iade edilmedi. gidip sorduğumda fax beklediklerini belirttiler

 • 18 Aralık
  10:04

  Değerli Müşterimiz,

  Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • 14 Aralık
  10:22

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr