Gold Teknoloji Marketleri'nden Aldığım Üründe Sorun Yaşıyorum!

Ebru E. |

Sonrasında çözüm sunamayacak bir firmaya satış hakkı verilmemeli. 07.11.2013 tarihinde vermiş olduğum siparişim elime ulaştığı günden bu yana sorun yaşıyorum. Ürünü ikinci kez geri yolladım çünkü toplamda 2 gün kullandım. Müşteri hizmetlerinden hiçbir şekilde kesin bir geri dönüş alamıyorum.

Yapılan tek şey sorgu sual olmadan cihaz açılıyor tamir ediliyor ve geri gönderiliyor. Ben para iadesi istiyorum. Acil olarak bu konu çözülecek. Ayrıca web sitenize başka kurban düşmesin diye yorum yazmak istiyorum. Fakat tarafınıza gelen iyi yorumları göz boyamak amaçlı kullanırken kötü yorumları da satış yapamamak adına kaldırıyorsunuz. Bu nasıl bir satış, bu nasıl bir kurumsallık?

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Aralık
  09:30

  Değerli Müşterimiz,

  Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • 25 Aralık
  12:01

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr