Gold Teknoloji Marketleri'nden Aldığım Üründe Problem Yaşadım.

Burhan O. |

08/10/2013 tarihinde Mersin forum Gold mağazanızdan iPhone 5 satın aldım ve 200 lira fazla vererek kasko yaptırdım. Yaklaşık 2 ay kullanım içinde telefonumda şarj yan çerçevede dökülme ve ön kamerada yamuk çekim problemleri yaşadım. Mağazanıza başvurup uygun açıklama ile telefonum garantiye yollandı.

2 hafta sonra yani bugün 20/01/2014 tarihinde aldım ama telefonda arıza yoktur denildi. Bende bunun üzerine mağazada çalışan arkadaşlar yanında telefonu kontrol ettim ve problemlere şahit oldular. Bugün 20/01/2014 tekrar telefonum garantiye yollandı. 3 problem olan bu telefonum değişimini şirketiniz tarafından rica ederim. Eğer problem devam ederse müşteri hakkımı kullanacağım.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ocak
  09:55

  Değerli Müşterimiz,

  Konu ile ilgili cihazınız yetkili servisiniz tarafından incelendiğinde hasar tespit edilmiştir. Cihazın sağ üst köşesinde kullanıcıya bağlı darbeler mevcuttur. Müşteri memnuniyeti adına gereken işlemler sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • 21 Ocak
  09:35

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr