Gold Teknoloji Marketleri'nden Aldığım Ürün Bozuk.

Yakup A. |

26 nisanda 4 saat kuyrukta bekleyip playstation 4 aldım. Açılışa özel Pendik Neomarin Gold'dan ancak broşürde 999 TL 1227 tl aldılar VİP yapmak gerekiyor diye her neyse bu kadar bekledim deyip aldım açtım ürünün joystickinin dokunmatiği bozuk, dedim.

VİP kullanım yenisini verin ürün mağazada yok yine bekleyeceksiniz her neyse verdim ürünü bana ayıplı bozuk ürün sattınız ve ben bunun için 4 saat ayakta bekledim. Bir müşteri memnuniyeti olurda hemen halledersiniz diye bekledim ama o da ne ürün hala yok.

28.04.2014 tarihinde verdim ürünü bugün 20.05.2014 ve ürünün joystick ini onarıp vermeyin bana gidin parasını bir güzel size ödediysem sizde bana bozuk olmayan yani bir joystick verin çok mu şey istiyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Personel İlgisizliği Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mayıs
  10:02

  Değerli Müşterimiz,

  Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • Yakup A.
  23 Mayıs
  04:07

  1 ay içinde bozulan ürünü para iadesi veya değişim hakkı bulunmaktaymış garanti bna onarılmış bi şekilde büyük ihtimal göndericek ben bu urunu kabul etmicem değişim isticem ancak sizin hoşgörülü elenmalarınızın bunu anlıcağına sanmıyorum görünen köy klavuz istemiyor beni tüketici haklarına götürmeden verdiğim paranın hakkı olan sıfır acılmamamıs kutu bozulmamış ürün istiyorum

 • 21 Mayıs
  09:12

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr