23 Mart 2015

Gold Teknoloji Marketleri'nden Aldığım Telefonun Garanti Sorunu.

Önceki yıllarda aldığım iPhone 4S telefonun donanımsal bir problemden dolayı Apple fatura istedi bende Gold Teknoloji Marketleri'nden aldığım faturayı gönderdim Apple kabul etmedi. Nedeni ise Gold Teknoloji Marketleri bu telefonu Apple'dan direkt değil Dubai üzerinden getirmiş. Apple benden Dubai ile Apple arasındaki faturayı istedi fakat Gold bu faturayı vermedi. Benden telefonu istedi 1.5 aydır telefon onlarda ve telefondan haber yok en 50 tane mail attım müşteri çalışanlarına hala cevap yok. Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığına kadar şikayet ettim.

Alper 1.219 Okunma

Cevaplar

  • Gold Teknoloji Temsilcisi25 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Cihazınızın mağazamıza geri gönderimi sağlanmış olup, size tekrar bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi24 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz için yetkili birime bilgi verilmiş olup, size tekrar dönüş sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

  • Gold Teknoloji Temsilcisi23 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön