04 Şubat 2014

Gold Teknoloji Marketleri'nden Aldığım Telefonun Garanti Sorunu

Gold Teknoloji Marketleri'nden aldığım Sony Xperia S cihazıma Vip Protect kasko yaptırdım. Cihazımı 11.01.2014 tarihinde Gold teknik servisine bırakarak sigortadan yararlanmak istediğimi belirterek kasa değişimi talebinde bulundum. 15. iş gününde mağazaya gittiğimde cihazın geri iadesinin yapıldığı söylendi fakat cihaz ellerinde yoktu.

Talebim karşılanmamış sebebi ise %60 bedelini aşıyormuş. Bu oran 720 TL'ye tekabül ediyor. İtiraz ettiğimde ise cihazımın anakartında problem olduğunu söylediler. Bunu inandırıcı bulmadığımı belirttim. Cihazı teslim aldığımda cihazın kullanılmaz halde bana verilmesinden korkuyorum. Teknik servisle yaptığım konuşmalar bende bu şekilde endişe oluşturdu. Yardımlarınızı bekliyorum.

Kadir 480 Okunma

Cevaplar

 • Gold Teknoloji Temsilcisi07 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Konu hakkında yetkili birime bilgi verilmiş olup,dönüş beklenmektedir. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Kadir 06 Şubat 2014

  VİP Teknik seda dağıdır'a ulaşamıyorum. Kendisi bana ulaşırsa memnun olurum.

 • Kadir 05 Şubat 2014

  11.01.2014 tarihinde altıparmak bursa şubesi gold mağazasına teslim etmiş olduğum cihaz 05.02.2014 tarihinde,18 iş gününde mağazaya ulaşmıştır. Kasasında çizikler olduğu için vermiş olduğum cihazın arka kapağının dişlisini kırarak önüme sundunuz, ve mağaza görevlisi furkan beyle beraber denememize rağmen cihaz hiçbir şekilde açılmamıştır. Cihazı teslim almadım, Cihaz şube de duruyor. Acilen geri dönüş yapılmasını istiyorum. Sorunumun giderilmemesi durumunda yasal süreç başlatarak hakkımı arayacağımdan şüpheniz olmasın. Yaşanan bu gelişmeler tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

 • Kadir'in Teşekkür Mesajı04 Şubat 2014

  Kısa sürede mesajımın cevaplandırılmış olmasından ve seda hanımın bana ulaşarak çözüm üretmesinden dolayı, Seda hanıma ve ilginize teşekkür ederim. Gelişmelerden haberdar edilirsem memnun olurum. İyi çalışmalar dilerim.

 • Gold Teknoloji Temsilcisi04 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili olarak yetkili teknik ekibimiz tarafından işlemleriniz için destek verilmiştir. Kasa değişimi ve genel bakım için cihaz yetkili teknik servis birimimize gelecektir. Saygılarımızla, Gold.com.tr

 • Gold Teknoloji Temsilcisi04 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön