03 Haziran 2015

Gold Teknoloji Marketleri'nden Aldığım Telefonum Arızalandı!

Yaklaşık 1 yıl önce Gold Teknoloji Marketleri'nin internet sitesinden aldığım LG Nexus 5 telefonum Nisan ayında durup dururken stand By konumdayken arızalandı ve 1 daha da açılmadı. Hemen Anadolu yakası LG yetkili servisi olan Şengüller'e götürdüm cihazımı. Ufak bir kontrolden sonra telefonumun paralel ithalat olduğunu ve ancak arıza bedelini ödemem halinde tamirinin sağlanacağını belirttiler. Satın alırken bundan habersizdim. İntellicell 'in garanti verdiğini öğrendim. Gold üzerinden 14 Nisan'da servise giren telefonum yapılamadı 20 iş günü içerisinde ve bugün 2 Haziran ben hala ürün bedelinin iadesi için Gold arayıp 1 arpa boyu yol kat edemiyorum. Üstelik devamlı bitmek bilmeyen yalanlarını dinliyorum.

Kamuran 400 Okunma

Cevaplar

 • Gold.com.tr Temsilcisi10 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili talep ettiğiniz ürün için sipariş oluşturulmuştur. En kısa zamanda tarafınıza ulaştırılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Kamuran 06 Haziran 2015

  Bitmek bilmeyen yalanlarınızdan bıktım pek sevgili! Gold Arıza birimi! 14 Nisan'dan bugüne beni her mana da perişan ettiniz. Sayenizde sinir stres yumağına dönüp, işi gücü bırakıp 1303,99 TL'nin peşinde helak ettiniz ya, sağ olun var olun. Bugün cihazıma garanti veren firma ile görüşmem sonucu servisin cihazı 26.05.2015 günü Yurtiçi Kargo ile tarafınıza yolladığı, 29.05.2015 tarihinde Harun Şeker isimli çalışanınız tarafından teslim alındığı bilgisine ulaştım. Hani sizin 1 türlü ulaşamadığınız bilgiye ben neredeyse 5 dakika içinde üstelik gayet kibar bir Bey tarafından vakıf oldum! Buna da bir yalan uydurmamanız adına kargo no. Yu da yazayım ki 111773435756 tam olsun. Yani cihazım tamı tamına 10 gündür sizde yan gelip yatıyormuş. Ki ben "Para İadesi" istemiştim! Bu süre zarfında defalarca konuşmamıza rağmen suçu hep karşı tarafa attınız ya bir kere daha tebrikler! Biz size gün içinde döneceğiz yalanınıza da koskocaman 1 alkış daha, toplamda benden epey alkış aldınız Yasemin, melek ve Serpil Hanımlar! Oysa işinizin gereğini yapsanız şu anda ne ben de bu derece mağdur durumda olacak ne de siz böyle bir platformda deşifre olmayacaktınız. Ama görüyorum ki sizlere sorunu çözün denmesinden ziyade sorunun öznesi olun eğitimi verilmiş firmanızca, yazık! Bu güne kadar hep sabırlı, yapıcı ve ikinci zamanlı davranmaya çalıştım ama an itibari ile gerçekten saçma sapan ve dandik iş yapma tarzınızdan dolayı kendi kuyruğunu kovalayan kedi olmaktan bıktım. 20 iş günü içerisinde tamiri bir türlü yapılamayan, bana sağlıklı bir bilgi verilemediği için de adeta yalan hikayesine dönen ürünümün para iadesini gerçekleştirmeniz için daha ne yapmamı beklediğinizi haber verirseniz o doğrultuda yol haritamı çıkartmak istiyorum. Umurunuzda olmasa da bilginize. Olurda yanlışlıkla iletişime geçmek isterseniz zaten biriminizde tüm şecerem mevcut...

 • Kamuran 03 Haziran 2015

  Şikayetimi defalarca Arıza servisinizde çalışan elemanlarınıza iletmeme rağmen ricam ve kafa ütülemellerim sonucu bebek avuturcasına açılan taleplerim (sayısını sistemden takip edebilirsiniz) olduğu halde! Sorunum halledilmediği için ne yazık ki yazdığınız yorumun benim için hiçbir değeri yok! Altı üstü servisin 20 iş günü içerisinde hiçbir şekilde tamir edemediği telefonum için yasal olarak hakkım olan para iadesini istiyorum. At'la Deve değil! Pek sevgili gold!

 • Gold.com.tr Temsilcisi03 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold Bilgisayar A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön