Gold Teknoloji Marketleri'nden Aldığım Telefon Yurtdışı Çıktı.

Hasan E. |

29/09/2013 tarihinde ae470819 fatura numaralı aldığım Samsung Galaxy S3 cep telefonunu arızalanınca Samsung tamir merkezine götürdüm. Ancak bana telefonun yurtdışı alımı olduğunu telefonu Gold Teknoloji Marketleri'ne götürmemi söylediler.

O an şok oldum. Ben belli alışveriş sitelerinden 500 TL aşağısına satılan telefonlardan almayıp özellikle teknoloji marketten 1200 TL verip bu telefonu aldım. Üstelik telefonu alırken de bu konuyla ilgili hiçbir bilgi verilmedi. Bundan sonra sizden iğne dahi almam.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Kasım
  09:15

  Değerli Müşterimiz,

  Firmamız tarafından satışı yapılan tüm cihazlar kayıtlı olup, yasal olmayan ürün satışları sağlanmamaktadır. Bu konuda tarafınıza daha önce bilgi verilmiştir. Garanti belgesinde yer alan servis noktasıyla görüşme yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.

 • Hasan E.
  19 Kasım
  18:17

  bugün golddan arayıp ürünün ithalatçı firma garantili olduğunu kendileri de kabul ettiler ya siz istanbula gönderin yada Golda verin onlar göndersin dediler.Bu hatayı ben yaptım siz yapmayın.

 • 19 Kasım
  10:35

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold Bilgisayar A.Ş.