Gold Teknoloji Marketleri'nden Aldığım QPAD Tablet Sorunlu Çıktı.

Sevim Y. |

07.06.2013 tarihinde Gold'un internet sitesinden torunuma tablet aldım. Kullandıktan bir süre sonra ekran kararması şarj cihazı problemleriyle 5 kez servise gönderdik. Aylarca teknik serviste kaldı hiç birinde sorun tam giderilmeden geri gönderildi. Aynı sorun kısa bir süre sonra tekrar etti ve son gönderdiklerinde tablet hiç açılmadı. Teknik servis ne iş yapıyor görmüyor mu denemeden gönderiyorlar. Qpad marka tabletin değiştirilmesini ya da paramın iadesini rica ediyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim Ürün İade Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevim Y.
  14 Mayıs
  11:43

  Bugun teknik servisle gorustuk sifir urun gondereceklerini soylediler urun gelince durumu bildirecegim.Aslinda paramizin iadesini istiyoruz bakalim sifir urun nasil cikacak...

 • 14 Nisan
  09:56

  Değerli Müşterimiz,

  Ürününüzün iadesi ve değişimi teknik servisinin düzenleyeceği rapor doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Teknik servis "ürün iade ve değişime uygundur" olarak rapor düzenlemesi durumunda ürünün iadesi ve değişimi sağlanabilmektedir.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr

 • 12 Nisan
  10:14

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Saygılarımızla,
  Gold.com.tr